Catler TM 8010

Dokonalá, plně automatická konvice Catler TM 8010 pro přípravu vašich oblíbených čajů ! Automatická konvice na přípravu čaje Výběr teploty podle druhu čaje a výběr intenzity čajového výluhu Tato konvice na přípravu čaje TM 8010 je vybavena 5 programy pro optimální louhování zeleného, černého, bílého, bylinkového nebo oolong čaje. Součástí jsou i 3 programy pro nastavení intenzity čajového výluhu. Jednotlivé programy můžete i upravovat a nastavit vlastní teplotu i vlastní dobu louhování pro vybraný čaj. Vše záleží na Vašich osobních preferencích. Konvici je možné použít nejen k přípravě Vašeho oblíbeného čaje, ale současně ji můžete použít i k ohřevu vody na Vámi zvolenou teplotu. Nerezové sítko Jedinečný design nerezového sítka umožňuje, aby po jeho ponoření do vody mohla voda volně proudit okolo čajových lístků, je otevírat a získávat tím správnou barvu a chuť vybraného čaje. Funkce pro udržení nastavené teploty Automatická konvice TM 8010 je vybavena praktickou funkcí KEEP WARM, která udržuje nastavenou teplotu vody i čajového výluhu. Stačí jen stisknout tlačítko KEEP WARM a konvice bude udržovat zvolenou teplotu po dobu až 60 minut. Pokud vás tato konvice zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Používání přístroje usnadňují podsvětlená tlačítka ovládacího panelu. Každodenní provoz pak zpříjemňují chytré detaily, mezi které patří např. nerezové čajové sítko s praktickým víčkem, ergonomicky tvarovaná rukojeť, snadno odnímatelné víko s průzorem či magnetický držák nerezového sítka umožňující jeho ponoření a vynoření. Samozřejmostí je pak zvuková signalizace dosažení nastavené teploty/varu vody nebo automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody. Podsvícený displej Veliký podsvícený displej zobrazuje přednastavenou / nastavenou teplotu a dobu čajového výluhu. Funkce „AUTO START“ Prostřednictvím této jedinečné funkce budete moci zapnout konvice ve Vámi přednastaveném čase. Jednoduchým stisknutím tlačítka vstoupíte do režimu nastavení automatického zapnutí a tlačítky po stranách displeje nastavíte dobu zapnutí konvice.

Specifikace a technické parametry:

objem 1,5 l
skleněná konvice
otočná základna 360°
nastavení 5 různých teplot – 80, 85, 90, 95 a 100˚ C
3 programy pro nastavení intenzity čajového výluhu
jednotlivé programy můžete upravovat a nastavit vlastní teplotu i vlastní dobu louhování pro vybraný čaj
funkce Keep Warm pro udržení nastavené teploty – udržuje nastavenou teplotu vody i čajového výluhu (stačí jen stisknout tlačítko KEEP WARM a konvice bude udržovat zvolenou teplotu po dobu až 60 minut)
funkce Auto Start pro automatické zapnutí konvice v přednastaveném čase
vodoznak pod rukojetí
nerezové čajové sítko s praktickým víčkem – jedinečný design nerezového sítka umožňuje, aby po jeho ponoření do vody mohla voda volně proudit okolo čajových lístků a získávat tím správnou barvu a chuť vybraného čaje
magnetický držák nerezového sítka, který umožňuje ponoření a vynoření sítka
odnímatelné víčko skleněné konvice se zabudovaným nerezovým filtrem vodního kamene
veliký podsvícený displej zobrazuje přednastavenou / nastavenou teplotu a dobu čajového výluhu
podsvětlená tlačítka ovládacího panelu
zvuková signalizace dosažení nastavené teploty / varu vody
automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
ergonomicky tvarovaná rukojeť
použité materiály: nerezová ocel a Duran Schott sklo
rozměry (š×h×v): 16,5 × 25,5 × 21,5 cm

Videorecenze:

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.