DéLonghi EC 850

Pákové espresso DeLonghi EC 850 je vhodné pro přípravu lahodných nápojů z namleté kávy i tzv. kávových PODů. Voňavé cappuccino zvládne stiskem jediného tlačítka a hravě si poradí i s přípravou dvou káv najednou, napěněným latte či espressem.Navrženo pro užití jak mleté kávy tak podů. Espresso kávovar umožňuje připravit výjimečné espresso nebo jemné cappuccino pomocí stejných pohybů, jako provádí barista, a to díky profesionální páce s filtrem z nerezové oceli a zároveň naším systémem „Cappuccino jedním stiskem“.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Přístroj je vybaven tlačítkem pro přípravu exkluzivního cappuccina. A to velmi jednoduše, téměř automaticky. Díky odnímatelné nádobě na mléko, kterou je možné po použití umístit do lednice, je možné jednoduše připravit lahodný nápoj. Ať už jemné cappuccino, nebo decentní latté macchiato.
Přístroj je vybaven profesionálním systémem ohřevu termoblok, který zaručí okamžitou připravenost extrakce kávy. Teplota je navíc elektronicky kontrolována. Aby káva navíc rychle nevychladla, dokáže přístroj při přípravě nahřát i šálek samotný, který pak delší dobu udrží kávu ve vyšší teplotě.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.