DéLONGHI ECAM 45.760 W

Nový De´Longhi LatteCrema System: Užijte si perfektní mix potěšení.
Krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou, vždy při perfektní teplotě … až do poslední kapky.
Automatické čištění vestavěné do knoflíku pro nastavení velikosti pěny, které umožňuje jednoduché čištění komponentů nádobky na mléko a Vy tak můžete celou nádobku po použití pohodlně uložit do lednice..Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Speciální cappuccino tryska pro horkou páru a horkou vodu. Díky trysce si můžete ručně připravit sametovou mléčnou pěnu nebo získat horkou vodu na čaj nebo vývary.
Vyberte si vlastní nejoblíbenější mléčný nápoj v Milk menu: horké mléko, flat white, espresso macchiato a My Milk pro nastavení dokonalého nápoje.Ať už chcete jen espresso, kávu pro dva, macchiato nebo capuccino, vše zvládne připravit jedním stiskem tlačítka. Kávu připraví s profesionálním tlakem 15 bar, sám spustí pravidelné pročištění, aby chuť a aroma kávy bylo vždy perfektní. Kávovar Delonghi ECAM 45.760 W elleta je určen pro ty, kteří vědí, jak má správná káva chutnat.
Novinkou je i speciální tlačítko přímo na displeji s názvem Milk Menu, ve kterém si nyní můžete vybrat mezi více mléčnými nápoji
kromě klasického cappuccina, caffelatte, latte macchiata, které máte přímo na displeji, si můžete připravit díky Milk Menu i fl at white nebo espresso macchiato
pokud milujete kakao nebo jen našlehané horké mléko, můžete si zde nastavit ideální velikost tak, aby odpovídala Vašemu oblíbenému šálku.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.