DéLonghi ESAM 3000

Kávovar DéLonghi Magnifica EAM 3000 využívá CRF – technologii, která zaručuje, že výsledkem přípravy je vždy perfektní espresso s čerstvým aroma a optimální teplotou. Přístroj je nenáročný na údržbu i obsluhu. Stačí pouze stisknout tlačítko a kávovar kávu namele, upěchuje, spaří, vydá do připraveného šálku (nejlépe předehřátého) a následně odstraní použitou kávu do vyjímatelného zásobníku na odpad.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Celý systém si však zakládá na opravdu kvalitním zpracování kávy, čemuž odpovídají i funkce předpaření či elektronická kontrola teploty vody řízená termostatem. Nový typ Thermoblocku se stará o opravdu přesné udržování teploty vody a okamžitou připravenost.Přístroj je vybaven nerezovou tryskou, která je ideální pro přípravu bohaté krémové pěny pro perfektní cappuccino. Originální Cappuccino systém pak smíchá páru a vzduch v takovém poměru, aby vytvořil chuťově vyvážený a lahodný nápoj. Stačí jen koupit mléko.
Další výhodou je Cappuccino Systém, který směšuje páru, vzduch a mléko, čímž vytváří bohatou mléčnou pěnu pomocí nastavitelného proudu páry. Aroma System podporuje lepší chuť kávy. Termoblock pro elektronickou kontrolu teploty. Kávovar lze vypínat, čistit a odvápňovat automaticky.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.