DéLonghi ETAM 29.510.WB Autentica

Dopřejte si v pohodlí domova tu nejchutnější kávu přesně podle vašich představ s espressem DéLonghi ETAM 29.510.WB Autentica. Tento jedinečný přístroj nabízí jak vysoce kvalitní zpracování, tak i obrovské množství funkcí, díky nimž se vám vždy spolehlivě trefí do chuti. Jeho ovládání si osvojíte během chvilky, uživatelskou přívětivost navíc potvrzuje intuitivní dotykový panel s dvouřádkovým displejem. Tento přístroj využívá nový De’Longhi LatteCrema System, který zajistí hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu Vašeho oblíbeného mléčného nápoje. Tato mléčná pěna pak obsahuje mikrobublinky zajišťují maximální hustotu pěny při zachování požadované chuti. Milovníci silné kávy jistě ocení funkci Doppio+ zajišťující přípravu více než dvojitého espressa s extra silným aroma, které vám spolehlivě doplní energii. Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Kromě displeje a možnosti osobního nastavení kávy nabízí tento přístroj další i funkce usnadňující jeho každodenní obsluhu. Velmi příjemným prvkem je možnost nastavení oblíbeného mléčného nápoje v Milk Menu, takže požadovanou pochutinu připravíte během chviličky. Pro jednoduchou údržbu přístroje zde najdete vyjímatelnou spařovací jednotku, a automatický čistící systém, který se stará i o nádobu na mléko, odvápňování a proplachování. Osobní nastavení kávy je možné tak často, jak si jen přejete a nikdy nebylo jednodušší. Vyberte si z malé, střední nebo velké kávy, zkuste silné nebo velmi jemné aroma, vychutnejte si vysokou, střední, nízkou teplotu

Nová funkce “Doppio+” pro vychutnání více než dvojitého espressa s extra porcí aroma a energie, tlačítko LONG Coffee pro milovníky překapávané kávy. Intuitivní kontrolní panel se soft touch tlačítky a s dvou řádkovým displejem s 16 jazyky pro jednoduché a srozumitelní použití, tryska na horkou vodu může být použita pro přípravu čaje nebo jiných horkých nápojů. Kávovar může být použit se zrnkovou kávou nebo mletou kávou, připravte dva šálky najednou s jedním spařovacím cyklem. Kávovar disponuje vestavěným mlýnkem na kávu s 13 stupni nastavení mletí. Samozřejmostí je zásobník na kávová zrnka se speciálním krytem pro uchování aroma a vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu,.
Také programovatelné nastavení automatického zapnutí a vypnutí a nastavitelná výška adaptéru pro výdej kávy.

Parametry :
Provedení espressa: automat
Typ: volně stojící
Tlak čerpadla (bar): 15
Displej: ano
Nastavení síly kávy: ANO
Nastavitelná teplota kávy: ANO
Použití mleté kávy: ANO
Použití zrnkové kávy: ANO
Tryska na horkou vodu: ANO
Tryska na páru: ANO
Zásobník na mléko: NE
Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem: NE
Kapacita nádoby na vodu 1,4 l
Energetická třída A

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.