Electrolux EN 3201MOW

Praktická, úsporná lednice Electrolux EN 3201MOW, s třídou energetické účinnosti A++ v sobě tento spotřebič kombinuje skvělý výkon a velmi nízkou spotřebu energie. Skladování v chladu s nízkou spotřebou energie u spotřebiče se špičkovým výkonem. Flexibilita při ukládání čerstvých potravin. Nejsou zde žádná pravidla jak skladovat čerstvé potraviny. Organizujte vše tou nejlepší cestou díky těmto dvěma šuplíkům na zeleninu s poloviční šířkou. Kvalitní a moderní LED osvětlení.  Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Prohlédněte si lépe obsah ledničky díky moderní LED technologii. Tento energeticky úsporný osvětlovací systém poskytuje vynikající viditelnost. Prostorově úsporný stojan na lahve
Tento prostorově úsporný stojan na lahve se snadno zasouvá pod skleněnou polici a pojme až pět lahví, zatímco potřebuje minimum vnitřního prostoru v chladničce. Je vybavena speciálním držákem pro stabilní uložení lahví v dveřní přihrádce, umístění dveřních zámků: Vpravo, zaměnitelné doleva a nastavitelné nožičky pro větší stabilitu.Díky povrchové úpravě proti otiskům prstů lze tyto dveře z nerezové oceli udržovat v dokonalé čisté. Naleštěný vzhled tak šíří pocit profesionální kuchyně.

Specifikace a technické parametry :

Chladnička s mrazničkou
Energetická třída A++
Spotřeba el.energie (W/h) 0.814
Odhadovaná roční spotřeba (KWh) 233
Čistá kapacita mrazáku : 111 (l)
Čistá kapacita chladničky : 198 (l)
Velmi tichá: jen 40 dB

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.