Electrolux EOB 5851 AOX

Trouba s dotykovým displejem s popisky a ikonami s funkcí nápovědy a 90 přednastavenými pečicími programy. Až 20 vlastních oblíbených programů. Pyrolytické samočistění trouby. Pečení s pečící sondou. Extra velký ventilátor a upravený rozvod vzduchu. Rozšiřte si díky této dotykové nabídce s popisky a ikonami své kuchařské obzory a využijte vaši kulinářskou tvořivost.Pokud vás tato trouba zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Pro správné určení teploty v jídle můžete pomocí teplotní sondy např. při přípravě masa zvolit nastavení „nepropečené“, „středně propečené“ nebo „dobře propečené“ a sonda vás upozorní, když je pokrm hotový, a poté vypne troubu.Rozšiřte si své kuchařské horizonty – využijte vaši tvořivost
Rozšiřte si díky této dotykové nabídce s popisky a ikonami své kuchařské obzory a využijte vaši kulinářskou tvořivost. Intuitivní přístup k 18 režimům ohřevu, 90 přednastaveným programům a funkci nápovědy a rychlého ohřevu.
Využijte každý centimetr vnitřního prostoru – vše se bude připravovat rovnoměrně
U této trouby nezáleží na tom, kam pokrm umístíte. Extra velký ventilátor s novým způsobem vedení vzduchu zajišťuje dokonalou přípravu jídel, kamkoliv je v troubě umístíte. Díky tomu je vše obzvláště jednoduché, když opravdu potřebujete využít každý centimetr místa.Vaření není vždy pohodová záležitost v rukavičkách. I když jste ale ve spěchu a pobíháte kolem, abyste všechno stihli včas, tato trouba se stále zavírá hladce a tiše. A to díky funkci tlumeného dovírání, která šetrně dovírá otevřená dvířka.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.