Electrolux ERN 1200 FOW

Hledáte úsporný vestavný spotřebič pod pracovní desku? Pokud ano, mohla by vás zaujmout kombinovaná chladnička Electrolux ERN1200FOW. Ta nabízí chladící prostor o objemu 97 litrů a malou mrazničku o objemu 17 litrů. Je vybavena seřiditelnými nožičkami, které lze nastavit tak, aby na milimetr odpovídala výšce vaší pracovní desky. Díky tomu, že patří mezi spotřebiče energeticky úsporné třídy A+, nebude zatěžovat vaši kapsu vysokými účty za elektřinu. Chladící část nabízí funkci automatického odmrazování. Chlazení i mrazení obstarává jeden kompresor. Teplota se nastavuje mechanicky pomocí otočného ovladače. Chladnička je také poměrně tichá – maximální hlučnost 40 dB. Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Chladící prostor o kapacitě 97 litrů disponuje i funkcí automatického odmrazování. To ušetří spoustu času při nutné údržbě. Chladnička je rozdělena do tří skleněných poliček. Ty jsou dostatečně prostorné pro skladování běžných potravin. Dvířka nabízejí jednu poličku pro uskladnění větších lahví, držák na šest vajíček a ještě jeden malý box.I přesto, že se jedná o menší chladničku, disponuje i mrazící částí o objemu 17 litrů. Ta je vhodná pro skladování základních potravin, které potřebují dostatečný chlad. Mraznička není nijak rozdělena kvůli zvýšení skladovacího prostoru.
Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami. Ty značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 2 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je slušných 13 hodin.

Specifikace a technické parametry:

 

Čistá kapacita chladícího prostoru: 97 (l)
Typ mrazící přihrádky – počet hvězdiček: ****
Velmi tichá: 37 dB
Osvětlení chladničky: Žárovka, 1, Interní
Barva / design chladničky: Bílá
Umístění dveřních závěsů: Vpravo, zaměnitelné doleva
Nožky: Nastavitelné
Hloubka 55 cm
Výška 81,5 cm
Hmotnost 33 kg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.