Electrolux ESI 5540LOX

Úsporná myčka na nádobí s kapacita na 13 jídelních sad a šířkou 60 cm.
Přizpůsobitelné koše a držáky u této myčky nádobí, včetně speciální držáků na pivní sklenice a košíčku na dlouhé nože, umožňují flexibilně umístit až 13 jídelních souprav.
Aby se sklenice a hrnky nepřevrhly a vzájemně nesrazily, horní koš je vybaven trny z měkké pryže.Funkce AutoFlex upravuje teplotu a spotřebu vody a energie v závislosti na velikosti náplně a stupni zašpinění, aby zajistila důkladné umytí.Díky funkci AutoOff tato myčka nádobí nespotřebovává naprosto žádnou energii mezi cykly – to představuje další krok v úspoře energie a ke klidu mysli. Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Hledáte do své domácnosti kvalitní spotřebiče, které plní roli šikovného a zároveň i stylového pomocníka? Pak je pro vás myčka nádobí ELECTROLUX ESI5540LOX jako stvořená. Nabízíme ji totiž v moderním a kvalitním nerezovém provedení, které je nejen odolné a dlouhotrvající, ale i mimořádně elegantní. Nerezový design vytvoří z vaší kuchyně oázu elegantnosti a luxusu.Funkce řízení času TimeManager umožňuje zkrátit délku programu o polovinu, aby vaše nádobí bylo připravené, kdykoliv jej budete potřebovat. Ideální, když máte zrovna návštěvu. Máte oblíbené nastavení, které často využíváte? Uložte si jej a příště jej aktivujte jednoduše a rychle. Pro lepší plánování také můžete využít odložení cyklu až o 24 hodin.

Specifikace
Počet sad nádobí: 13
Spotřeba el. energie: 262 kWh
Orientační náklady na el. energii: 1 200 Kč/rok
Nejvyšší teplota: 70 °C
Počet teplot: 4
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Typ ovládání: dotykové
Hlučnost: 44 dB
Komunikační displej: Ano
Energetická třída: A++

Videorecenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.