Electrolux ESI 6511LOX

Vestavná nerezová myčka nádobí Electrolux ESI6511LOX s funkcí MyFavourites, pomocí které dokážete použít své oblíbené nastavení – a můžete je okamžitě zapnout.
Mytí nádobí můžete odložit až o 24 hodiny díky funkci odloženého startu. S 30 minutovým programem rychlého mytí můžete využít rychlý a spolehlivý způsob umytí malé dávky nádobí a nemusítě tedy čekat s mytím až budete mít myčku plnou. Praktické řešení šetřící čas, které vyhoví vašim osobním požadavkům.Jistě také oceníte důmyslný systém Aqua Stop, který při jakékoli poruše či prasknutí hadice vypne vodu a vy nemusíte mít strach z vytopení. Hlučnost je pouhých 47 dB.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  S funkcí AutoOff se spotřebič v pohotovostním režimu zcela vypne a vy nebudete spotřebovávat žádnou energii. Zařízení také ušetří vodu a to díky senzoru naplnění. Podle množství nádobí v myčce bude upravovat spotřebu vody.Bez ohledu na velikost nebo stav náplně dokáže tato myčka perfektně určit potřebnou úroveň vody a energie. Jednoduše zvolte funkci AutoFlex a zbytek nechte na myčce.
Specifikace
Energetická třída A+
Účinnost mytí A
Účinnost sušení A
Hlučnost dB(A) 47
Příkon (W) 2200
Spotřeba energie (kWh) 1.032
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 290
Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) 0.1
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) 0.99
Spotřeba vody (l) 11
Dodávka vody Studená nebo teplá
Roční spotřeba vody (l) 3080
[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.