Electrolux ESL 4200 LO

Vestavná myčka ELECTROLUX ESL 4200 LO je 45 cm široká s ovládáním v horní hraně, takže ji celou ukryjete do kuchyňské linky.Díky inteligentnímu výběru programů splní tato myčka vždy všechny vaše potřeby. Provedení výběru a nastavení příslušného programu myčky je velmi snadné díky přehlednému uspořádání nabídky a praktickému otočnému voliči. Jednoduše ho natočte na správné nastavení v nabídce a je to.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Díky rychlému programu můžete umýt pár kusů toho nejzašpiněnějšího nádobí během pouhých 30 minut. Pokud je nádobí čerstvě použité, můžete také zářivě čistě umýt i běžnou náplň. Skvělé pro rychlé mytí nádobí mezi chody při slavnostní večeři.
Myčka nádobí, která je vždy ve špičkovém stavu
Sůl a leštidlo udržují vaši myčku nádobí ve špičkovém stavu. S touto myčkou nádobí vám jen tak nedojdou – to proto, že, když dochází jejich zásoby, rozsvítí se šikovná LED kontrolka. O vaši myčku nádobí je tak vždy postaráno, a může tak vždy podávat nejlepší výkon.Mytí nádobí můžete odložit až o 3 hodiny díky funkci odloženého startu. Nemusíte kontrolovat množství soli nebo leštidla, jelikož myčka vás sama včas upozorní. Nádobí bude vždy skvěle vysušené díky funkci DryTech.
Specifikace
Programy eco 50°C, intenzivní 70°C, normální 65°C, QuickPlus 65°, opláchnutí a čekání
Počet programů 5
Počet teplot 3
Indikátory funkcí sůl
Další indikátory budík, konec, vybraný program, sůl
Paprsek na podlaze –
Dětské zabezpečení –
FuzzyLogic – množstevní automatika Ano
Systém sušení Systém DryTech
Vlastnosti dolního koše Pevné talířové poličky
Vlastnosti horního koše fixní + dělitelné poličky na šálky
Typ horního koše Nastavitelný
Držáky šálků 1 drátěný plastifikovaný + 2 plastové
Koš na příbory Inspiration

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.