Electrolux ESL 4500 LO

Jedná se o vestavnou myčka nádobí Electrolux ESL 4500 LO se skrytým ovládacím panelem.Díky úsporným rozměrům tohoto modelu můžete využívat všech výhod myčky nádobí, zatímco můžete maximálně využít vašeho prostoru. Tato 45 cm široká myčka nádobí ELECTROLUX ESL4500LO se stane vítaným, avšak kompaktním přírůstkem do jakékoliv kuchyně – obzvláště té menší. Myčka nádobí, která trvale šetří energií a vodou. Tato pouhých 44,6 cm široká myčka nádobí se postará o vaše nádobí, zatímco vám umožní maximálně využít vašeho zbývajícího prostoru.  Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Mytí nádobí můžete odložit až o 24 hodiny díky funkci odloženého startu. Sůl a leštidlo udržují vaši myčku nádobí ve špičkovém stavu. S touto myčkou nádobí vám jen tak nedojdou – to proto, že, když dochází jejich zásoby, rozsvítí se šikovná LED kontrolka. O vaši myčku nádobí je tak vždy postaráno, a může tak vždy podávat nejlepší výkon. Nádobí bude vždy skvěle vysušené díky funkci DryTech.
Náplně vaší myčky nádobí se liší. Některé potřebují jen lehké opláchnutí, jiné potřebují intenzivnější mytí. Funkce AutoFlex upravuje u tohoto spotřebiče spotřebu vody a energie v závislosti na velikosti náplně a stupni zašpinění, aby zajistila důkladné umytí a rozsah teplot v rozmezí 45-70 °C. Přídavné funkce: Funkce EnergySaver snižuje spotřebu energie až o 25 %, MultiTab – speciální nastavení při použití kombinovaných tablet, můj oblíbený – pomocí této funkce můžete nastavit a uložit do paměti váš často používaný program, odložený start – o 1 – 24 hodin.

Specifikace:

Značka: Electrolux
Model: ESL4500LO
Instalace: Vestavný spotřebič
Počet jídelních souprav: 9
Energetická třída: A+
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Hlučnost: 47 dB(A)
Příkon: 2200 W
Spotřeba energie: 0,789 kWh
Odhadovaná roční spotřeba: 222 kWh
Spotřeba energie ve stavu vypnuto: 0,1 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,99 W
Spotřeba vody: 9,5 l
Dodávky vody: studená nebo teplá
Roční spotřeba vody: 2860 l
Obvyklý program: Eko 50
Trvání standardního programu: 225 min.
Trvání pohotovostního režimu: 10 min.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.