Electrolux EWF 1476 GDW

Je  předem plněná, 1400 otáček, kapacita praní 7kg, A+++, hlučnost 56dB, LCD displej, Time Manager, XXL buben, 85x60x52.2cmProfesionální systémy praní prádla značky Electrolux používají k osvěžení jemných kusů prádla a k odstranění pomačkání páru. S touto pračkou to můžete i vy. Naše parní programy šetrně vyhladí zmačkání a odstraní pachy a mnoho kusů oblečení je tak opět připraveno k nošení za opravdu krátkou dobu. Ostatní prádlo se navíc daleko snadněji žehlí. Prací systémy Electrolux jsou šité na míru každému cyklu. S funkcí TimeManager® se také můžete rozhodnout jak přesně má cyklus trvat – a obléct si co chcete a kdy chcete. Můžete upravit cyklus podle toho kolik času máte. Přesvědčte se že vaše prádlo je připraveno přesně tehdy kdy potřebujete.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Tato pračka třídy A+++ poskytuje skvělý energeticky úsporný výkon. To znamená že můžete odpočívat zatímco se stará o vaše prádlo. Navíc vám spolu s energií šetří i peníze. Evropská unie rozlišuje sedm tříd kde třída A+++ je nejvyšší možná třída .Nabízí kapacitu až 7 kilogramů prádla, což ocení i větší domácnosti. Extra velký XL plnící otvor vám umožní snadné naložení i vyložení větších kusů prádla, jako například povlečení, závěsy nebo deky.

Oceníte inovativní prací programy: pára – bavlna odstředění/vypouštění peřiny lehké sportovní rychlý pára – osvěžení pára – syntetika bavlna ekonomický syntetické jemné vlna plus džíny máchání vyp / zap bavlna.Prací programy : vyp / zap, jemné prádlo, syntetika, bavlna úsporný, bavlna, pára osvěžení, rychlý, sport, lehký, peřiny, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), rifle, vlna plus, Steam Cottons, pára syntetika.

Specifikace:

Energetický informační list
Kapacita praní (kg) 7
Energetická třída A+++
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1400
Příkon (W) 2200
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 1670
Roční spotřeba vody (l) 8399

 

 

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.