Electrolux EWFB 1674 BR recenze a návod

Fotogalerie produktu
Sháníte pračku s extra velkým plnícím otvorem, který vám výrazně usnadní vkládání a vyjímání prádla? Chcete šetřit čas i peníze při každém praní a myslíte u toho i na životní prostředí? V tom případě je tenhle model přesně pro vás! Samostatně stojící pračka Electrolux EWFB1674BR s předním plněním spadá do nejlepší možné energetické třidy A+++ a přináší řadu velkých výhod. Mimo jiné i díky velkým otáčkám (1600 ot/min.) spadá do nejlepší možné třídy účinnosti sušení odstřeďováním (třída A), a to i při zachování velmi tichého chodu – hlučnost odstřeďování by neměla přesáhnout 78 dB, hlučnost praní dokonce 51 dB. Mezi další pozitiva řadíme extra velký plnicí otvor, díky kterému je plnění a vyndávání prádla daleko snadnější – i u objemných kusů, jako jsou například přikrývky. U moderní pračky nesmí chybět možnost odloženého startu, můžete tak prát kdykoliv se vám to časově hodí. Funkce TimeManager navíc slouží k nastavení cyklu a vaše prádlo bude hotovo přesně tehdy, kdy řeknete.
Woolmark Platinum Care je uznávané osvědčení vydané společností The Woolmark Company. Je zapotřebí splnit vysoké standardy kvality a možnost praní oděvů, které jsou určeny primárně pro „ruční praní“. Famózních výsledků pračka dosahuje především díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje jejich měkkost i po několika desítkách vyprání.
Výčtem pozitiv ještě nekončíme. Výhodou pračky je i funkce Fuzzy Logic, díky níž pračka zjistí, kolik prádla jste vložili a určí, jak moc je prádlo špinavé. Samotné ovládání vašeho nového pomocníka je velmi snadné, a to především pomocí přehledného LCD displeje, který vás zároveň informuje o všech probíhajících pracích úkonech. Garanci dlouhé životnosti a stálou kvalitu výkonu, kromě invertorového motoru, představuje také buben se zvýšenou odolností.

+ Pozitivní

– Negativní

Vysoké otáčky, kvalitní odstřeďování Plastový kryt předního skleněného otvoru
10 let záruka na motor
QuickWash pro snížení celkové doby trvání až o 50 %  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 51 dB
Počet otáček 1600
Hmotnost 74 kg
Spotřeba energie 139 kWh/rok
Počet programů 8
Rozměry Š/ H/ V 60/ 52/ 85
Objem bubnu 7 kg
 6.smysl ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

13

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

10 let záruka na invertorový motor – registrujte svůj spotřebič zde: http://invertor.akce-electrolux.cz/ Náplň prádla: 7 kg Maximální rychlost odstřeďování: 1600.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Electrolux EWFB 1674 BR

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.