Electrolux EWT 1262 TDW

Vrchem plněná pračka Electrolux EWT 1262 TDW se chlubí nízkou spotřebou, která řadí spotřebič do energetické třídy A+. Jednoduché nastavení a výběr ideálního pracího programu zajistí dotykové ovládání a přehledný ovládací panel.Funkce odloženého startu umožňuje spustit program pračky v předem nastavenou dobu. Kontrola vyváženosti prádla minimalizuje vibrace během odstřeďování. Po skončení programu se buben pračky Electrolux EWT 1262 TDW automaticky nastaví do horní pozice při otevření dveří.
Díky 15 pracím programům vždy zvolíte ideální nastavení. Pračka si tak hravě poradí například s praním záclon, lůžkovin, košil i jemného prádla a hedvábí. Samozřejmostí je program pro bavlnu, syntetiku, rychlý program, úsporný program a celá řada dalších.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  LED kontrolky vám přehledně ukáží, která nastavení byla zapnuta. Můžete tak přejít přímo na správná nastavení a překontrolovat, že jste pro vaši náplň zvolili to nejlepší. Úsporu vody zajišťuje také množstevní automatiky FuzzyLogic, která reaguje na množství náplně. Může tak prát jen pár kousků a přesto budete šetřit.
Inteligentní funkce, kterými je tato pračka vybavena, jsou díky dotykovému ovládání, které se snadno používá, snadno přístupné.
Díky kombinaci tenkého rozměru 40 cm s velkou kapacitou praní 6 kg, umí tato pračka vyprat nálož rodinné velikosti, zatímco využijete většinu místa.
Díky funkci odloženého startu můžete spustit program této myčky, jak vám to nejlépe vyhovuje — o 3, 6 nebo 9 hodin později.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.