Electrolux EWT 1567 VDW

Tato pračka Electrolux EWT 1567 VDW je vrchem plněná automatická pračka o maximálním příkonu 2200 Wattů. Díky vysokému počtu otáček o rychlosti až 1500 za minutu je spolehlivým pomocníkem na špinavé prádlo.Zvolit můžete z důmyslně navržených pracích programů a funkcí, které zajistí ochranu pro všechny typy vláken. Patří mezi ně například rychlý program, žehlení, speciální péče o sportovní oblečení, džíny a další. Pračka disponuje časovým manažerem pro možnost efektivního zkrácení nebo prodloužení pracího cyklu. Vyprat můžete najednou až 6 kilogramů prádla. Zlatý certifikát Woolmark zaručuje, že pračka vypere vaše vlněné věci s největší možnou péčí.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Nastavte cyklus podle svého plánu – a energetické efektivity
Profesionální prací systémy Electrolux jsou šité na míru každému cyklu. S funkcí TimeManager® se také můžete rozhodnout, jak přesně má cyklus trvat – a obléct si, co chcete a kdy chcete. Můžete upravit cyklus podle toho, kolik času máte. A s funkcí EcoInfo™ můžete blíže monitorovat vaší energetickou efektivitu.
Tato pračka využívá pokročilé technologie, a poskytuje tak vynikající, energeticky úsporný výkon: spotřebuje dokonce o 10 % méně energie než spotřebiče třídy A+++, nejvyšší možné třídy v EU. Jedná se o jeden z nejúspornějších způsobů, jak prát prádlo.

Invertor motor je vylepšením klasického motoru s uhlíky, které přenášejí elektřinu na rotor – je třeba je měnit a dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertor motor je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky, navíc zde dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič díky tomu dosahuje skvělých výsledků při minimální spotřebě energie a prakticky v tichosti.V rámci zvýšení kvality spotřebičů společnost ELECTROLUX, s.r.o. poskytuje kupujícímu na zakoupený spotřebič 10 let záruku na invertor motor.

Specifikace: 

Náplň: 6 kg
Maximální otáčky: 1500 ot/mi
Spotřeba vody: 45 l/cyklus
Spotřeba el. energie: 0,62 KWh/cyklus
Třída účinnosti praní: A
Rozměry: 89×40×60 cm (V x Š x H)
Eneregetická třída A +++

Video recenze:

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.