Electrolux EWW 1476HDW

Předem plněná pračka se sušičkou Electrolux EWW1476HDW disponuje dvěma programy parního praní a invertorovým motorem, který je tichý a má dlouhou životnost.Přejděte přímo na ta správná nastavení – rychlá kontrola probíhajícího cyklu.Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho rozvrhu. Díky řízení času můžete nastavit cyklus tak, aby prádlo bylo připravené přesně tehdy, kdy to požadujete.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Díky štědře velké LCD obrazovce okamžitě naleznete, co hledáte – od aktualizace cyklů po informace o nastaveních.Pračka pracuje s pomocí speciálního invertorového motoru, který je velmi rychlý a tichý. Díky nízké hlučnosti se můžete během praní i sušení nerušeně věnovat dalším činnostem v místnosti. S maximální rychlostí odstřeďování až 1400 otáček za minutu je celý proces sušení vysoce účinný a také značně zrychlený.

Specifikace
Kapacita praní (kg) 7
Kapacita sušičky (kg) 5
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1400
Zbytková vlhkost (%) 49
Funkce výběr teploty, výběr otáček, časový manažer – možnost zkrácení pracího cyklu, časový manažer – možnost prodloužení pracího cyklu, čas sušení, úroveň sušení, zpožděný start, extra máchání, start/pauza, zap./vyp.
Časovač Ano
Displej zobrazuje BF medium LCD
Technologie praní Eco ventil
Systém motoru Invertor motor

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.