ETA Gratus Fresh 002890070

Kuchyňský robot se speciálním příslušenstvím pro příznivce zdravého životního stylu. V balení lis na ovoce, citrusovač, mlýnek na maso i disková struhadla.Nejprodávanější robot roku 2013, 2014 a 2015 v kategorii kuchyňských robotů a kategorii kuchyňských spotřebičů sloužící k přípravě jídla.
S robotem Gratus Fresh dokážete připravit skoro vše. Ve velké nerezové míse o objemu 5,5 l připravíte pomocí hnětacího háku, mísící a šlehací metly či speciální flexi metly nejrůznější druhy dortových směsí, kynutých těst, ale také polevy, náplně, krémy nebo třeba bramborovou kaši.Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Skleněný mixér o objemu 1,4 litru se skvěle hodí na přípravu koktejlů i polévek. Díky diskovým struhadlům velmi rychle zpracujete zeleninu, oříšky, nebo sýry. S mlýnkem na maso zvládnete připravit maso na karbanátky, hamburgery či boloňskou omáčku. Pomocí dalších nástavců můžete vytvářet uzenářské produkty, Kebbe či vykouzlit vánoční cukroví.Čím je ale Gratus Fresh unikátní je příslušenství určené speciálně pro získávání šťáv z ovoce a zeleniny. Díky lisu na ovoce, bobuloviny a zeleninu si doma můžete vyrobit džus z rybízu, angreštu, borůvek, horznového vína nebo okurků a rajčat. Citrusovač je pak určen speciálně na džusy z citrusových plodů – pomerančů, citronů a grepů.

Specifikace
Planetární systém míchání: ANO
Objem hlavní nádoby (l): 5.5
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Počet rychlostí: 8
Pulzní spínač: ANO
Plynulá regulace rychlosti: ANO
Příkon robota (W): 1200
Provedení výrobku: bílá barva

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.