Fagor LVF 65 IT

Vestavná myčka nádobí integrovaná Fagor LVF 65 IT o šířce 60 cm je určena pro 9 sad nádobí a disponuje 5 mycími programy, odloženým startem 1 – 9h a AquaStopem, který ochrání Vaši domácnost před vytopením.
Program auto optimalizuje proces mytí v závislosti na množství nádobí a stupni jeho zašpinění. Pro vyhodnocení nastavení parametrů mytí používá myčka Ecosensor. Tento sensor zjišťuje stupeň znečištění vody a jestliže je voda dostatečně čistá, umožní její další využití v mycím procesu. Touto cestou je možné dosáhnout úspory vody až 25%. Úspory se také projevují ve spotřebě energie a době mytí.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Díky časové předvolbě můžete spustit program, kdykoliv si to budete přát, např. přes den, když budete v práci, abyste měli večer po příchodu domů všechno čisté. Nebo v noci za výhodný nízký tarif za elektřinu. Začátek programu lze podle přání a podle modelu předvolit až 24 hodin dopředu. Ukazatel informuje na minutu přesně, kolik času zbývá ještě do ukončení programu.
Specifikace
Energetická třída A ++
Účinnost mytí A
Účinnost sušení A
Hlučnost 47 dB
Rozměry (v x š x h): 820 x 595 x 545 mm
Hmotnost 39 kg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.