Gorenje GS66260X recenze a návod

Fotogalerie produktu

Myčka SilencePlus od společnosti Bosch je domácím pomocníkem, bez kterého se po prvním použití již neobejdete. Vestavný spotřebič napevno zabudujete do své kuchyně a budete jej využívat každý den. Ušetříte s ním nejen svůj čas a energii, ale také snížíte spotřebu vody.
Zařazení do úsporné energetické třídy A++ zaručuje, že provoz spotřebiče je efektivní a levný. Při volbě automatického programu spotřebuje myčka pouhých 9 litrů vody a v programu Eco 9,5 litru vody, tedy mnohonásobně méně, než kdybyste nádobí umývali po každém jídle ručně.
Podle druhu nádobí a míry znečištění si vyberte jeden z šesti přednastavených programů. Nechybí intenzivní mytí, automatický program, Eco režim, program šetrného mytí skla na 40°, předmytí nebo hodinové mytí na 65°.
Ačkoliv je hlučnost přístroje velmi nízká (pouhých 46 dB), nemusíte se jím nechat rušit vůbec. Zvolte odložený start v rozmezí následujících 24 hodin a nechte spotřebič pracovat v době, kdy jste ve škole nebo v práci. S kapacitou 13 jídelních sad se myčka výborně hodí do středních domácností se třemi nebo čtyřmi členy.

+ Pozitivní

– Negativní

Nasvícený vnitřní prostor Nic
Zpracování a materiály na vyšší úrovni
Ionizátor – myčka nesmrdí  

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 45 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 39 kg
Spotřeba energie  0.86 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 84,8/ 59,6
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

16 jídelních souprav Volně stojící myčka na nádobí Gorenje GS66260X v nerezovém barevném provedení nabízí se standardní šířkou 60 cm kapacitu pro 16 jídelních souprav. Vnitřní… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Gorenje GS66260X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.