Gorenje NRK 6192TX

Kombinovaná lednička Gorenje NRK6192TX se díky svým unikátním technologiím a důmyslnému provedení hodí do každé domácnosti.
Energetická třída A++
Velký objem se nemusí rovnat většímu účtu za elektřinu. Kromě vynikající tepelné izolace jsou chladničky a mrazničky Gorenje charakteristické i vylepšeným těsněním dveří a komponenty chladícího systému a elektronickými prvky na špičkové technické úrovni, které jsou navržené tak, aby výsledná spotřeba energie byla minimální. Volba některého z vysoce energeticky účinných zařízení Gorenje s energetickým výkonem A+ nebo A++ vám přináší úsporu energie 25% a vyšší.Pokud vás tato lednice zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Funkce rychlého chlazení
Při nastavení funkce rychlého chlazení chladnička rychle sníží teplotu nad bod mrazu. Nízká teplota ve spojení s velkým objemem je ideální pro velmi rychlé ochlazení potravin při reorganizaci obsahu vaší chladničky. Po šesti hodinách se rychlé chlazení automaticky samo vypne a teplota v chladničce se vrátí na předem nastavenou hodnotu.Samotná chladnička pojme 222 l potravin, které můžete uspořádat do 4 skleněných polic a k dispozici máte i praktický držák na lahve. Zásuvka ZeroZone se hodí pro potraviny rychle podléhající zkáze a v zásuvku CrispZone s regulátorem vlhkosti oceníte například při skladování zeleniny.
Rovnoměrné ochlazování potravin střeží funkce MultiFlow 360°. Ta funguje na principu pokrytí celého prostoru studeným vzduchem, který se dostává prostřednictvím samostatných výstupů do všech otevřených přihrádek. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé a zachovávají si po delší dobu nezměněnou chuť.
Chladící část nabízí celkový čistý objem 222 litrů. Rozdělena je čtyřmi průhlednými poličkami (2 výškově nastavitelné) ze skla a držákem na lahve. V její dolní části nechybí také zásuvka s automatickou regulací vlhkosti. Skladované ovoce a zelenina tak vydrží mnohem déle čerstvé a chutné.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.