Gorenje RB 3092 ANW recenze a návod

Fotogalerie produktu
Gorenje RB 3092 ANW je volně stojící kombinovaná lednička s malým mrazákem. Nabízí objem 102 litrů při rozměrech 50,1 x 84,5 x 54 cm. Lednička je šetrná k životnímu prostředí a vaším financím, proto je zařazena do energetické třídy A++.Lednička disponuje vysunovacími policemi, které zajišťují jednoduchý přístup k potravinám. Police z tvrzeného skla jsou extrémně odolné a unesou až 22 kg potravin. Přehled o obsahu lednice zajišťuje LED osvětlení.Hrubý objem mrazáku je 14-15 l. Mrazící kapacita se pohybuje kolem 2 kg za 24 hodin. Lednice udrží vnitřní teplotu při výpadku energie až po 15 hodin, takže nabízí dostatek času na znovuobnovení dodávky energie bez potřeby hledat alternativní zdroj.
Gorenje RB 3092 ANW je tvořena policí na lahve, zásuvkou na ovoce a zeleninu a zásobníkem na vejce a led. Hladina hluku se pohybuje kolem pouhých 39 dB, takže vás rozhodně nebude rušit při běžných denních činnostech nebo při spánku. Hmotnost spotřebiče je 27,2 kg, výkon dosahuje 70 W. Lednice je díky svým rozměrům a funkcím naprosto ideální do menších domácností, nejlépe do bytů.

+ Pozitivní

– Negativní

Menší rozměry Absence další výbavy
Nižší spotřeba energie Menší objem mrazáku
Tichý chod

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 39 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 26 kg
Spotřeba energie za rok 131 kWh/rok
Čistý objem 84 l
Rozměry V/Š/H v cm 84,5 /50 /54
Zaměnitelná dvířka NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

95%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

GORENJE RB3092ANW Kombinovaná chladnička GORENJE RB3092ANW s mrazáčkem nahoře v klasickém bílém provedení. Chladnička RB3092ANW je ve velmi úsporné energetické třídě A++ se…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Gorenje RB 3092 ANW

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.