Gorenje RK 61920 X

Gorenje RK 61920 X – kombinovanou nerezovou chladničku s velkým objemem a mnoha funkcemi, jež oceníte každý den. Se stropním LED osvětlením spolehlivě najdete vše, co zrovna potřebujete. Snadno nastavitelné police ve dveřích chladničky vám usnadní uložení potravin. Technologie FrostLess omezuje tvorbu ledu a potřebu manuálního odmrazování v mrazničce až o 50 %, což vám ušetří spoustu času při úklidu. A také nemalé peníze díky nižší spotřebě elektrické energie.   Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Dveře chladničky snadno otevřete do pravého úhlu, takže ji můžete instalovat i v prostoru kuchyňské linky o šířce až 60 cm. Nic vás neomezuje ani při vytažení polic. Zásuvka CrispZone skvěle poslouží pro delší uchování čerstvého ovoce a zeleniny. Funkce regulace vlhkosti vám umožní nastavit vlhkost v přihrádce. Zapomeňte na shnilé kusy ovoce a zeleniny. Extra velká zásuvka v mrazničce pojme i největší kusy potravin. Nadměrná úroda na zahrádce vás už nikdy nezaskočí.

Specifikace a technické parametry :

Technologie FrostLess pro méně ledu v mrazničce
XXL SpaceBox zásuvka pro objemné potraviny
Možnost instalace do prostoru kuchyňské linky o šířce 60 cm bez omezení otevírání dveří
4 skleněné police, 3 police dveří, 1 koš pro rychlé zmrazení potravin, 2 koše pro uchování zmrazených potravin, podstavec na vajíčka
LED osvětlení ze stropu
Výškově nastavitelné nožičky
Třída energetické účinnosti A++
Roční spotřeba energie 231 kWh/annum
Celkový užitný objem 319 l
Hlučnost 40 dB
Objem chladničky 225 l
Objem mrazáku 94 l
Mrazící výkon za 24h 4,5 kg
Hmotnost 75 kg
Rozměry
Výška 185 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 64 cm

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.