Hisense RS670N4HW1 Recenze a návod

Fotogalerie produktu

Dodejte své kuchyni modernost a funkčnost a pořiďte si tuto špičkovou americkou chladničku Hisense RS670N4HW1. Navíc potěší i nízkou hlučností, úsporným provozem a spoustou praktických funkcí. Díky funkci Super Cool rychle ochladíte vložené potraviny. Energeticky úsporná funkce Super Freeze zajistí rychlé zmražení potravin, které si v maximální míře uchovají vitamíny, živiny a původní chuť. V chladničce i mrazáku je umístěno několik průduchů, které pomocí výkonného ventilátoru rovnoměrně rozvádějí chladný vzduch. Speciální přihrádka na ovoce a zeleninu Moisture Fresh Crisper je vybavena systémem pro úpravu vlhkosti.

+ Pozitivní

– Negativní

100% naplnila mé očekávání- prostorná chladnička i mrazák, tichý chod, výborná funkce rychlého zchlazení/zmrazení potravin. Při prvním zapnutí dost hřála,ale to je asi jediné.
Krásná cena Na prodejně k tomuto produktu předvádíte i výrobník ledu, který však ani po reklamaci nedodáte, i když je v návodu uveden jako příslušenství.
Jednoduché ovládání

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 43dB
Mrazák Ano
Hmotnost
Spotřeba energie za rok 411kWh
Čistý objem 417l
Rozměry 178 x 91 x 64,3 cm
Zaměnitelná dvířka Ne
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

93%

13

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Americká lednice 178cm, A+, objem 339/177l, hlučnost 43dB, NoFrost, Multi Air Flow systém, funkce rychlého zchlazení , rychlého zmrazení, funkce Holiday, antibakteriální těsnění, LED displej, doba skladování při poruše 10hod. mrazící kapacita 11kg/24hod., VxŠxH 178x91x64.3cm Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Hisense RS670N4HW1

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.