Hotpoint WMD 843 BS

Energeticky úsporná automatická pračka, která slibuje komfort pro uživatele a šetrnou péči o jakékoli oblečení. Díky systému Ecotech a energetické třídě A+++ je navíc maximálně úsporná. Buben nabízí kapacitu na 8 kg náplně, přičemž otáčky při odstřeďování lze regulovat do maxima 1400 za minutu. Vše ve spolupráci s technologií SuperSilent, která zaručuje minimální hlučnost i při odstřeďování.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Funkce Bed & Bath umožní vyprat na jednu várku vaše povlečení s ručníky. Díky tomu ušetříte čas i elektrickou energii. Pračka je vybavena dětskou pojistkou, která zabrání dítěti úplnému zavření a zapnutí sušičky.Pračka vyniká velmi tichým provozem především díky použití technologie Super Silent. Všechny cykly jsou totiž programovány tak, aby zachovaly nejnižší možnou hlučnost. Hlučnost uvádí výrobce 51 dB při praní, což je vůbec jedna z nejnižších hodnot na trhu, a 71 dB při odstřeďování.
Pro lepší praní prádla máte možnost využít nastavení až 3 úrovní přídavného máchání, které zbaví prádlo veškerého pracího prášku, a jsou vhodné například pro alergiky a citlivou pokožku. Pračka má celkem 16 programů.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.