Hyundai DTC657DW8 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Stylová myčka nádobí od jihokorejské společnosti Hyundai je vhodná do malé i velké kuchyně. Myčka se stane nejen praktickým pomocníkem, ale díky nerezovému provedení s jemnými prvky také skvělým designovým doplňkem. Hravě si poradí s jakýmkoliv znečištěním a vám ušetří nepříjemnou práci. Najednou můžete umýt až 6 sad nádobí. Můžete si libovolně nastavit jeden ze sedmi přednastavených programů včetně ECO, 90minutového programu a údržby. Na sklo využijte program na jemně znečištěné nádobí. Nechybí ani intenzivní program.
Vysoce nízká hlučnost, která dosahuje pouhých 49 dB zajišťuje tichý provoz i při tom nejvyšším výkonu. Ani nepoznáte, zda je myčka v provozu nebo ne. Nebude vás rušit při poslouchání rádia, sledování televize ani při příjemné večeři s rodinou a přáteli. Funkce odloženého startu vám umožní si nastavit, kdy chcete spustit proces mytí. Podle vašich potřeb lze nastavit odložení mytí o 1–24 hodin. Můžete tak nádobí nechat umýt v době, když nejste doma, nebo například v noci, když spíte a nic vás nebude rušit. Pojistka proti přetečení vody kontroluje, jestli voda neuniká někam, kam nemá.

+ Pozitivní

– Negativní

Nižší spotřeba Nízký prostor pro vkládání nádobí
Levná Nádobí drží špatně v drátěném koši
 

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění stolní
Hlučnost 49 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 21,5 kg
Spotřeba energie  0.61 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 55/ 43,8/ 50
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

zatím nehodnoceno

žádné

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Typ: stolní Kapacita myčky (souprav): 6 Spotřeba energie (kWh): 0.61 Spotřeba vody (l): 6 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 174 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1820…

Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Hyundai DTC657DW8

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.