Indesit DISR 16M19 A recenze a návod

Fotogalerie produktu

Úzká plně integrovaná vestavná myčka nádobí se šířkou 45 cm se vejde i do té nejmenší kuchyně. S energetickou třídou A+ se řadí mezi spotřebiče s nízkou spotřebou. Při jednom mycím cyklu spotřebuje pouze 10 litrů vody a najednou pojme 10 sad nádobí. Nabízí 6 mycích programů: standardní, ECO, intenzivní, běžné mytí, sklo, rychlé mytí a oplachování. Díky nízké hlučnosti vás myčka nebude svým chodem rušit ani během noci. Uvnitř najdete nastavitelný horní koš se systémem Lift up basic, vyjímatelný držák na příbory a fixní držáky talířů.
Systém Aquastop zabrání nechtěnému úniku vody. Součástí myčky je program oplachování – využijete v případě, že chcete nádobí umýt později, ale rádi byste jej předem opláchli od největších nečistot a ECO program – umyje středně znečištěné nádobí mnohem rychleji a s nižší spotřebou energie než při standardním cyklu. Součástí myčky je i ukazatel stavu soli a leštidla – včas vás upozorní, když je třeba do myčky doplnit leštidlo nebo sůl.  Navíc nabízí nastavitelný změkčovač vody.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká cena Hlučnější
Umývá bez šmouh, suché nádobí Absence dětské pojistky
 

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 49 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 33,5 kg
Spotřeba energie  0,83kWh
Displej NE
Rozměry Š/ V/ H 44,5/ 82/ 57
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

92%

6

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Parametry a specifikace: Ovládací panel skrytý Barva panelu bílá Počet sad 10 Energetická třída A+ Spotřeba energie za rok 237 kWh/rok Spotřeba vody za cyklus 10 l…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Hyundai Indesit DISR 16M19 A

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.