Indesit IWSD 60851 C ECO recenze a návod

Fotogalerie produktu
S předem plněnou automatickou pračkou energetické třídy A+ nejen ušetříte, ale také oceníte její poměrně nízkou provozní hlučnost 60 / 74 dB, díky které vás nebude obtěžovat nadměrným hlukem. Výrobce Indesit si zakládá na účelovém designu, osobitém stylu, spolehlivosti, jednoduché obsluze a své produkty inovuje řadou inteligentních technologií. Jistě oceníte možnost odloženého startu až o 24 hodin a s volbou Energy Saver snížíte spotřebu elektrické energie skutečně na minimum. Výhodou jsou také úsporné rozměry se slim-hloubkou pouhých 42 cm.
Srdcem kompaktní Indesit pračky je buben o objemu 40 litrů, kam pohodlně umístíte až 6 kilogramů špinavého prádla (hodí se tak i pro větší domácnost). Potěší vás vysoce účinný, efektivní prací cyklus a široká škála speciálních programů pro různé typy tkanin. Navíc nemusíte čekat, až bude pračka zcela zaplněná – podle množství oblečení automaticky vybere vhodný program a prádlo vypere podstatně rychleji. Indesit pamatoval také na maximální bezpečnost, proto je pračka opatřena ochrannou funkcí proti přetečení.
Indesit vyvinul praktickou funkci Eco Time, se kterou nepotřebujete vyčkávat na zaplnění celé kapacity pračky. Využijete ji pro rychlé vyprání menší dávky prádla a díky množstevní automatice ušetříte na všech frontách. Náplň až do 3 kg lehce znečištěného prádla (bavlněného či syntetického) vypere pračka o 30 % rychleji a navíc s úsporou vody a energie až 40 %. Volba Energy Saver pro programy Bavlna, Syntetika a Jeans vám zaručí optimální výsledky a zároveň ušetří až 70 % energie ve srovnání s programem Bavlna 30 °C.

+ Pozitivní

– Negativní

Malý digitální displej pro skvělý přehled o průběhu cyklu Hlučnější ždímání
Volba Energy Saver ušetří až 70 % energie Kratší přívodní kabel, prodlužovačka nutná
Volba Eco Time pro menší dávky prádla  Chybí program na ruční praní

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 60 dB
Počet otáček 800
Hmotnost 60 kg
Spotřeba energie 192 kWh/rok
Počet programů 16
Rozměry Š/ H/ V 59,5/ 42/ 85
Objem bubnu 6 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

89%

9

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Pračka INDESIT EWSD 60851 W EU: Tato předem plněná automatická pračka najednou vypere až 6 kg prádla a při odstřeďování vyvine až 800 otáček za minutu. Hodí se tedy i pro.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Indesit IWSD 60851 C ECO

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 1   Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.