Kenwood KMX 61

Kvalitní celokovový kuchyňský robot v elegantním provedení s červeně lakovanou hlavou Vám nabídne velké množství funkcí, a to hnětení, šlehání, krájení, strouhání a masomlýnek. Ovládá se jednoduše mechanickým otočným “knoflíkem”, nabízí plynulou regulaci rychlosti a výkonný motor s příkonem 500 W .Celokovový kuchyňský robot s barevně lakovaným kovovým tělem je nejen stylový, ale také funkční. Ve výbavě má kovový mlýnek na maso se 3 disky a nástavci na plnění klobás a kovové rotační struhadlo s 5 výměnnými nástavci. Je ideální pro každodenní používání a můžete ho rozšířit o řadu dalších nástavců. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Kuchyňský robot Kenwood KMX61G je vybaven planetárním systémem míchání. Znamená to, že robot pracuje na následujícím principu: metla se otáčí jedním směrem a základna druhým, čímž dochází k dokonalému promíchání surovin. Máte různé možnosti nastavení i nastavení rychlosti s funkcí promísení. Pro vaši bezpečnost je robot vybaven funkcí Auto stop, která zajistí automatické zastavení při zvednutí ramene. Ovládání je jednoduché, ke všem ovládacím prvkům se dostanete jednoduše zepředu. Pro jemné zpracování surovin je robot vybaven i zajímavou překlápěcí funkcí. Ve výbavě najdete K metlu, hák na tuhé těsto a balónovou metlu. Nádoba na zpracování má objem 5 litrů.

Specifikace a technické parametry :

kovové tělo
nerezová mísa o objemu 5 l
3 kovové míchací metly pro specifické potřeby (K metla na lehká těsta, balónová šlehací metla a hák na tuhá těsta)
kovový mlýnek na maso se třemi mlecími disky na jemné, střední a hrubé mletí a sadou na přípravu klobás a masové speciality kebbe (plněné masové šišky typické pro oblast Středního východu)
kovové rotační struhadlo s 5 nástavci na jemné a hrubé strouhání, tenké a silné plátky a struhadlo na bramboráky
elektronické ovládání rychlosti s pozvolným náběhem otáček zachová rychlost a výkon podle objemu zpracovávaných surovin
funkce překlápění – extra pomalá rychlost, díky které můžete pozvolna zapracovat suroviny do těst či krémuů
unikátní systém planetárního míchání zajistí perfektní výsledky
výstup pomalé rychlosti pro připojení příslušenství
snadno vyklápěcí rameno robotu pro rychlé a snadné vyndání mísy a výměnu metly
kryt proti rozstřiku s otvorem pro přidávání surovin
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 15.450
Výška (cm): 22.00
Šířka (cm): 29.00
Hloubka (cm): 35.00

Video recenze :

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.