LG F82A8TD

Vítěz časopisu Dtest 4/2014.Předem plněná pračka na 8 kg prádla se 14 programy. A+++ , Motor Direct Drive s 10ti letou zárukou.1200 ot./min, přímé sprchování,BABY CARE, SKIN CARE, MEDIC RINSE.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  LG DIRECT DRIVE™ – PŘÍMÝ POHON BUBNU PRAČKY
Technologie LG Direct Drive™ motor představuje patentovaný motor s přímým pohonem, který je připevněný přímo na středu bubnu pračky.
Toto řešení pohonu umožnilo odstranit řemen a kladky, které jsou součástí běžných motorů praček.Nechybí však ani funkce Smart Diagnosis, která ve spolupráci s chytrým telefonem zvládne určit problém a navrhnout jeho řešení. Energeticky pak pračka patří do maximálně efektivní třídy A+++, takže s ní dlouhodobě ušetříte peněženku i životní prostředí.
MEDIC RINSE (ANTIALERGICKÉ MÁCHÁNÍ)
Antialergické máchání při teplotě 40°C dokonale odstraní zbytky pracího prášku. Tím především chrání citlivou pokožku. Zároveň také nezůstávají na vašem prádle bílé skvrny.Při sestavování pohybů 6 MOTION jsme v LG vycházeli ze zkušeností nashromážděné během desetiletí vývoje praček a nových technologií praní. Díky pračkám LG s označením 6 MOTION a LG Direct Drive™ můžete tyto výjimečné a bezkonkurenční technologie používat již dnes.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.