LG F84G6TDM2N recenze a návod

Fotogalerie produktu

I pokud nemáte místa nazbyt, můžete si dopřát komfort v podobě pračky doplněné o sušičku. Tento model v sobě totiž kombinuje obojí – při udržení rozměrů jednoho spotřebiče a špičkové kvality na straně praní i sušení. Pojme přitom až 8 kg prádla u praní a 5 kg u sušení. Energeticky se řadí do třídy A, což znamená, že dlouhodobě ušetří vaši peněženku. Vděčí za to i speciálnímu motoru s přímým pohonem, jenž navíc zajišťuje nádherně tichý chod a zvýšenou spolehlivost.
Velkou předností je také široká nabídka programů, kdy můžete vybírat hned z 13 voleb praní, 10 přídavných možností a 8 způsobů sušení. Komunikace s přístrojem přitom probíhá pomocí moderního dotykového displeje.
Direct Drive motor je napojen přímo na buben pračky. To znamená, že nepoužívá řemen, což ve výsledku znamená výrazně menší zařízení vnitřních součástek, úsporu energie, vyšší účinnost praní a také méně hluku a vibrací. Technologie 6 Motion Direct Drive umožňuje bubnu se pohybovat ve více směrech. Tím zajišťuje textiliím péči, kterou si zaslouží, a garantuje nejlepší možné výsledky.LG je dva roky v řadě světovou jedničkou v prodeji praček (s výjimkou Číny). Můžete si tak být jisti, že obdržíte spotřebič od skutečných profesionálů.LG Smart Diagnosis je inteligentní diagnostika, s níž můžete bez problémů vyřešit případné problémy, aniž byste volali techniky. Stačí zavolat na zákaznickou linku LG, položit telefon na spotřebič, a to je vše. Smartphone totiž zajistí komunikaci se servisním PC, které během pár sekund zjistí problém a navrhne jeho řešení.Design spotřebiče v kombinaci s luxusním dotykovým displeje dodá vaší domácnosti sofistikovanost. Ovládací panel je přitom nakloněn tím způsobem, že je skvěle čitelný ze všech úhlů.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichý chod Mírně hlučnější
Kombinace se sušičkou – úspora místa Strohý návod k obsluze
Vysoké otáčky  

 

Specifikace

Energetická třída A
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 54 dB
Počet otáček 1400
Hmotnost 65 kg
Spotřeba energie 137 kWh
Počet programů 13
Rozměry Š/ H/ V 60/ 55/ 85
Objem bubnu 8 kg
 6.smysl ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

94%

9

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

2v1 – pračka se sušičkou, en. tř. A, 6 pracích pohybů – efektivní a šetrné praní, ovládání v češtině, odložený start, množstevní automatika, Direct Drive motor s 10letou zárukou.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál LG F84G6TDM2N

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.