LG GBB60SAYFE Recenze a návod

Fotogalerie produktu

Kombinovaná chladnička s energetickou třídou A+++ má celkový objem 343 litrů. Mraznička má beznámrazový systém, expresní mrazení a mrazicí kapacitu potravin až 14 kg/24 hod. Zajisté oceníte praktické proudění a cirkulaci chladného vzduchu Multi Air Flow, které eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Pro zachování čerstvosti potravin je chladnička vybavena také moderní technologií NatureFresh, Fresh Balancer zase reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce i zeleniny a Fresh Converter zásuvka zase umožňuje vybrat správnou teplotu pro uchování masa, ryb nebo zeleniny. Pokud rádi pijete víno, tak oceníte luxusní držák na lahve.

+ Pozitivní

– Negativní

Velmi prostorná lednice, dobře osvětlená, tichá POZOR! Při změně pantů zprava doleva musíte volat autorizovaný servis, jinak dojde ke ztrátě záruky! Bohužel se to dozvíte až z návodu po koupi přístroje a tato sranda Vás přijde 1000,-Kč a čekáte přes složité objednání LG servisem více jak 14 dní!
Vnitřní uspořádání Zatím nic
Velmi tichá, pěkný nerezový design, dobré uspořádání poliček, velký mrazák. Nic

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 37dB
Mrazák Ano
Hmotnost 81kg
Spotřeba energie za rok 178kWh
Čistý objem 250l
Rozměry 201 x 59,5 x 68,6 cm
Zaměnitelná dvířka Ano
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

99%

7

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Lednice s mrazákem 201cm, A+++, objem chladničky/mrazničky: 250/93L, NoFrost, led displej na dveřích, Multi Air Flow, Fresh Balancer, Fresh Converter, Zero Clearance, Easy Open handle, luxusní povrchová uprava Safiano Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál LG GBB60SAYFE

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

 

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.