LIEBHERR CN 4813 Recenze a návod

Fotogalerie produktu

LG GBB59SWHFS je samostatně stojící kombinovaná lednice. Výrobce si dal tradičně záležet funkčnosti výrobku, dokladem je například integrovaná rukojeť, která nekazí vzhled. Lednice je vybavena pokročilými technologiemi pro uchování potravin v optimálních podmínkách, které prodlouží jejich čerstvost a zachování všech vitamínů. Samozřejmostí je funkce No Frost, která zabraňuje vzniku námrazy, a zajistí, že lednici není třeba odmražovat.

Technologie DuoCooling s dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy umožní nastavit rozdílné teploty v chladničce i mrazáku. Zároveň nedochází k cirkulaci vzduch v jednom okruhu přes mrazničku a chladničku, mezi oběma částmi se tak nešíří ani pachy, ani případné bakterie a nedochází k vysoušení potravin v mrazničce. Mraznička je vybavena třemi integrovanými zásobníky na výrobu ledových kostek.Teplota je zobrazena digitálně, lednice má tlačítkové ovládání s dětskou pojistkou.

 

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká spotřeba energie Nic
Design a funkčnost
Signalizace otevřených dveří
No Frost bez nutnosti odmražování
Integrovaný zásobník na výrobu ledu

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění samostatně stojící
Hlučnost 41 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 60 kg
Spotřeba energie za rok  242 kWh
Čistý objem 338
Rozměry (v x š x h)
2011 x 600 x 657 mm
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

98%

3

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

 

Precizní elektronický ovládací systém je vybaven digitálním ukazatelem teploty a zobrazuje informace o zvolených nastaveních. Dveřní signalizace a teplotní alarm varují pomocí vizuálních a zvukových signálů na případné problémy, například otevřené dveře. Dětská pojistka zabrání nechtěným změnám nastaveníCelý popis.

 

 

Návod ke stažení

 

Návod a manuál Liebherr Comfort CN 4813

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.