Liebherr CUP 2901

Volně stojící kombinovaná chladnička Liebherr CUP 2901 je zástupcem spotřebičů jedné z nejúspornějších energetických tříd na trhu, třídy A++. Oproti energetické třídě A+ ušetří až 25 % energie, oproti třídě A dokonce 40 %. Za celý den chladnička spotřebuje pouhých 0,538 kWh energie, odhadovaná roční spotřeba je energie 196 kWh.Chladnička specifického designu SwingLine je vybavena ručním odmrazováním mrazící části, automatickým odmrazováním části chladící, technologií SmartFrost, systémem FrostSafe, zaměnitelným otevíráním dvířek, výškově nastavitelnými nožičkami vpředu, transportními kolečky a madly vzadu.Díky vyjímatelným zásuvkám a skleněným přepážkám je uspořádání vnitřního prostoru chladničky plně variabilní.
Vzhledem k tomu, že je výparník ovinut okolo vnitřní nádoby mrazící části, dochází k naprosto rovnoměrnému rozdělení teploty, menší tvorbě námrazy a nižší spotřebě energie (technologie SmartFrost). Systém FrostSafe zajišťuje ochranu zamražených potravin i při otevření dveří. Zajišťuje, aby vnitřní teplota kriticky nevzrostla a skladované produkty se nezačaly ohřívat. Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Z celkového objemu 250 litrů je chladící části vymezen objem 196 litrů. Vnitřní prostor je prozářen bočním osvětlením a přehledně rozdělen pomocí 3 poliček z bezpečnostního skla, z nichž jedna je půlená a plně podsouvatelná, 2 zásuvek na ovoce a zeleninu s průhlednými čely, držáku na lahve a 4 dveřních poliček s držáky na lahve a konzervy. Mrazící část má celkový užitný objem 54 litrů. Skládá se ze dvou úložných zásuvek, které jsou extra hluboké a plně vyjímatelné. V průběhu celého dne je mraznička schopna zamrazit 4 kilogramy čerstvě vložených potravin. V případě výpadku proudu je schopna tyto produkty ochránit před rozmrazením po dobu celých 25 hodin. Optimální teplota prostředí, ve kterém je chladnička skladována, by měla být 10-43 °C. Kvalita mrazícího procesu bývá označena hvězdičkami. Mrazící výkon označen čtyřmi hvězdičkami udává teplotu mrazení pod -18 °C. Ta je již vhodná pro hloubkové mrazení masa a jeho dlouhodobé skladování.

Specifikace a technické parametry :

Objem celkem 250 l
Spotřeba el. energie 196 kWh
Orientační náklady na el. energii 931 Kč/rok
Třída mrazáku * * * *
Energetická třída A++
Hlučnost 40 dB
Objem chladničky 196 l
Objem mrazničky 54 l
Šířka 60 cm
Výška 162,3 cm
Hloubka 62,9 cm
Hmotnost 67 kg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.