Oral-B MD 20

Nejnovější model ústní sprchy využívající jedinečnou technologii mikrobublinek k likvidaci anaerobních bakterií zubního plaku.Oral-B ProfessionalCare Oxyjet je ideální doplněk pro každodenní ústní hygienu, pro čištění implantátů, můstků a korunek. Masíruje dásně, redukuje jejich krvácení a léčí paradentózu.
Přepínač proudu vody na trysce umožňuje pouhým dotykem prstu zvolit spirálový nebo přímý proud.Je tak skvělým pomocníkem k dosažení nádherně zářivého úsměvu.Čistící hlava 3D White je navržena pro precizní čištění a přirozené bělení zubů.Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Aby byla hygiena ústní dutiny skutečně komplexní, používejte pravidelně také některý z elektrických zubních kartáčků Oral-B.Akumulátorové zubní kartáčky Oral-B jsou až o 100 % účinnější při odstraňování zubního plaku než běžné manuální zubní kartáčky. Zubní lékaři doporučují pro špičkové odstraňování zubního plaku elektrické zubní kartáčky Oral-B. Elektrický zubní kartáček pomůže navíc zabránit vzniku zubního kamene, zmírnit problémy dásní a odstraní povrchové skvrny, takže jsou zuby bělejší.
Specifikace
Objem nádržky 600 ml
Tlak proudu vody 2-6 baru
5 stupňů regulace tlaku vody

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.