Philco PDC 82

Nechte své prádlo po praní v péči odborníka, který ho rychle a efektivně usuší. Sušička značky Philco využívá vysoce efektivní kondenzační technologii a tepelné čerpadlo, takže maximálně využije elektrické energie. Tím si zasloužila zařazení mezi spotřebiče energetické třídy A++.
Vaše prádlo svěřte do péče mnoha programů pro jednotlivé druhy prádla, a tak bude dobře postaráno i o rozličné textilie. Nechybí funkce proti pomačkání prádla, která vám ušetří práci. Sušička zaujme i velkým, lehce čitelným displejem a českým popisem ovládacího panelu. Pokud vás tato susička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Pro různé druhy prádla si můžete vybrat až z 15ti sušících programů. První z nich nabízí klasické nastavení pro bavlnu nebo syntetiku, u kterých navíc můžete zvolit stupeň usušení, zbylé programy potom slouží na speciální materiály například sportovního oblečení. Kromě této variace programů Vám navíc používání sušičky usnadní přídavné funkce a vychytávky. Mezi ně patří například možnost odloženého konce, kterou využijete především ve dnech, kdy nestíháte nebo někam spěcháte. Na velkém LED displeji také najdete všechna upozornění a informace.

Specifikace a technické parametry:

15 programů
Můj program
Zvukový signál
Funkce proti pomačkání prádla
Průměr vstupního otvoru 37 cm
Úhel otevření dveří 165°
Zobrazení času do konce programu
Ukazatel naplnění nádoby na vodu
Upozornění na vyčištění filtru
Ukazatel chybových hlášek
Třída energetické účinnosti A++
Maximální váha náplně 8 kg
Odhadovaná roční spotřeba energie 236 kWh/annum
Hlučnost 69 dB
Doba na cyklu 198 min
Typ Kondenzační
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 62 cm
Hmotnost 52 kg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.