Recenze Beko BIM 25302 X již od 6 090 Kč

Vestavná samostatná trouba Beko BIM 25302 X s 8 volitelnými programy, velkým objemem 71 litrů nabízí teleskopický výsuv, dotekový displej kde jsou zobrazeny hodiny nebo probíhající program pečení. Ideální pro grilování masa, klobás, toastů nebo ryb. Vzhledem k tomu, že povrch varné desky se nezahřívá, vylité potraviny se nepřipálí – desku bude mnohem snazší udržet čistou. Dvířka z venku i uvnitř jsou vyrobeny ze skla a bez šroubů pro snadné čištění. U některých modelů je možné odstranit vnitřní sklo, aby se důkladně mohlo omýt. Využívání nucené cirkulace vzduchu také umožňuje rychlé rozmrazení zmrazených potravin během několika minut! Kruhové topné těleso a ventilátor trouby nabízí optimální nástroj, který umožňuje připravovat až tři pokrmy najednou! Chutě a vůně potravin se navzájem nemíchají. Pokud vás tato trouba zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Současně zapnuté spodní a horní topné těleso spolu s horkým vzduchem zajistí rychlejší pečení! Ideální pro přípravu například koláčů! Vnitřní objem trouby je 71 litrů a má 8 programů. Také má zátlačné ovládání se zámkem + dotekový displej s nastavením jasu 3 skla a celoskleněné vnitřní dveře.

Specifikace
Příslušenství: 2x plech 1x rošt
Rozměry:
Výška: 59,5 cm
šířka: 59,4 cm
Hloubka: 55 cm
Maximální příkon: 2.5 kW
Displej: ano
Energetická třída: A
Kruhové těleso: ano
Teplotní sonda: ne
Výsuv plechů: s teleskopickým výsuvem
[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Beko BIM 25302 X, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 3.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.