Recenze Beko DSN 28330 X již od 13 990 Kč

Bezkartáčový motor zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost motoru, zvýšenou mechanickou odolnost, lepší kroutící moment, vyšší rychlost a efektivnější regulaci.U této myčky stačí poloviční naplnění,tudíž nemusíte čekat, až se naplní celá myčka! Můžete částečně naplnit jak horní, tak dolní koš a přesto dosáhnout nejlepšího výsledku. Tato myčka má nejrychlejší program na světě – za 58 minut umyje plnou náplň myčky s výsledkem AAA.Tento program je určen pro mytí lehce zašpiněného nádobí a skla. Mytí trvá 30 minut a probíhá při 35 ° C, což šetří čas a energii.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Myčka má spolehlivý systém ochrany, který zastaví přívod vody do myčky, pokud začne téct. Navíc umí zastavit i přívod vody z kohoutku do přívodní hadice, pokud by praskla.Můžete měnit výšku horního koše myčky nádobí, i když je koš plný! Tato možnost je k dispozici u vybraných modelů. Tablety do myčky můžou způsobit špatné výsledky sušení, nebo se zcela nerozpustí. Proto BEKO vytvořilo speciální funkci, která eliminuje negativní vlivy a nabízí maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.

Specifikace
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 44 db opravit
Počet programů: 8
Spotřeba vody: 10 l
Displej:ano
Barva ovládacího panelu:nerezová
Počet sad: 13 sad
Šířka: 60 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 57 cm
Energetická třída: A+++
Spotřeba el. energie: 1.07 kWh
[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Beko DSN 28330 X , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.