Recenze Beko WMB 51032 CS PTY již od 5 990 Kč

Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou.
Program BabyProtect: Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje veškeré bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků či aviváže. Speciální čidla, hlídající teplotu i vlhkost v sušičce prádla, pak pomohou i při dosažení dokonalého výsledku sušení prádla. V myčkách nádobí, díky propojení intenzivního mytí a oplachování nádobí horkou vodou, je zajištěna dokonalá hygiena pro dětské příbory či kojenecké lahvičky. Tento program získal certifikát institutu LGA, který potvrzuje 99,99% úroveň sterilizace.Funkce Odstranění zvířecích chlupů:Tato funkce je ideálním řešením pro všechny milovníky chlupatých mazlíčků. Díky inovativní technologii používané ve spotřebičích Beko, již nemusíte mít starosti s chlupy na oblečení. Vaše oblečení bude vyprané dokonale. Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Hi-Tech topení: Topení Hi-Tech je pokryto vrstvou niklu, které dokonale chrání proti korozi, a jeho životnost je až 100 krát vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy. Proto není třeba další ochranná opatření proti poškození či usazování vodního kamene. System automatického řízení spotřeby vody System automatického řízení spotřeby vody: Automatický řídící systém přizpůsobí spotřebu vody s dostatečnou přesností, v závislosti na hmotnosti a druhu látky. I ty nejmenší úspory vody pomohou navíc snížit spotřebu energie tím podporují nejen vaši peněženku, ale i čistší životní prostředí.Program Mix 40:Program je určen pro praní bavlny a syntetiky najednou. Eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny. Program Sport: BEKO vytvořilo tento unikátní program speciálně pro aktivní lidi. Sportovní program praní na 40 ° C je určen pro mírně zašpiněné bavlněné a syntetické sportovní oblečení.

Specifikace
Energetická třída: A++
Spotřeba (kWh/rok): 148
Náplň prádla (kg): 5
Otáčky (1/min.): 1000
Spotřeba vody (l): 33
Připojení na vodu: Studená
Adaptér na tekutý prací prostředek: Ano
Hlučnost při praní (dB): 59
Hlučnost při odstřeďování (dB): 77
Barva: Bílá
Program BabyProtect: Ano
Funkce Odstranění zvířecí srsti: Ano
Odložený start: Ano
Hi Tech topení: Ano
Zámek: Ano
S shape boční stěny: pro vyšší stabilitu pračky
Specialita: Český popis ovládacího panelu
Počet programů: 15

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.