Recenze Bosch SMV 88TX01D již od 27 773 Kč

Díky nové funkci infoLight, světelnému bodu, který je zobrazován na podlahu, nemusíte zbytečně otevírat myčku. Nádobí bude skvěle umyté díky dávkovacímu asistentovi, který zajistí, že během mycího cyklu zapadne tableta do speciální záchytné přihrádky, kde se kontrolovaně a zcela rozpustí. Na konci programu vás upozorní myčka akustickým signálem. Proti škodám způsobených vodou je tu Aquastop. Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Spodní koš obsahuje 2 sklopné přihrádky na talíře a koš na příbory. Uvnitř myčky se nachází velké mycí koše s madlem. Horní koš lze díky systému RackMatic snadno nastavit do 3 různých výšek. Uvnitř horního koše se nachází 2 sklopné přihrádky, 2 odkládací plochy pro hrnečky a etažér na příbory. Spodní koš obsahuje 2 sklopné přihrádky na talíře a koš na příbory.

Specifikace
Typ: standardně široká
Energetická třída: A++
Spotřeba energie: 258 kWh / rok
Spotřeba vody: 2800 l / rok
Kapacita sad nádobí: 12
Třída účinnosti mytí: A
Třída účinnosti sušení: A
Počet programů: 5
Počet teplot: 4
Hlučnost: 46 dB
Umístění: plně integrovaná
Barva: –

Programy
Intenzivní 70 °C
Auto 45-65 °C
Eco 50 °C
Rychlý 45 °C
Předmytí

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Bosch SMV 88TX01D, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.