Recenze Bosch TES 80329 RW již od 23 999 Kč

Automatické espresso, které má inovativní ohřevný systém pokaždé zaručí maximální požitek z kávy, díky ideální konstantní teplotě spaření a ideální tlak pro dosáhnutí optimálního aroma. Příprava One-touch: espresso, caffe crema, capuccino a latte macchiato pouhým stisknutím tlačítka aromaDouble Shot – extra silná káva při zachování správného aroma. Individuální nastavení teploty nápoje: teplota kávy – 3 stupňová volitelný vodní filtr BRITA: Redukuje obsah vápníku ve vodě, filtruje látky ovlivňující chuť a vůni kávy a prodlužuje životnost spotřebiče. Kávovar má několik funkcí jaké jsou SuperSilent: kávovar se díky použitým technologiím vyznačuje velmi tichým provozem, PersonalCoffee Pro: nastavení osobních nápojů až pro 6 osob, dále individual Cup: Individuálně nastavitelná velikost šálku, abyste měli šálek naplněný přesně tak, jak chcete. Výškově nastavitelná výpusť kávy mléka: Až 15 cm vysoké skleničky na Latte Macchiato. Možnost přípravy dvou šálků espresso, káva: připraví dva šálky najednou, vyjímatelný zásobník na vodu (2.4 l objem), Flexibilní řešení pro přípravu mléka: rozhodněte se zda připojíte na mléčný kontejner a nebo použijete jiný, např. krabici na mléko, Krátký návod na obsluhu vždy po ruce uvnitř spotřebiče, Tichý keramický mlýnek se automaticky přizpůsobí různým druhům kávových zrn, příprava kávy a mléčných nápojů jedním stiskem tlačítk. Tlak čerpadla: 19 barů. Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Separátní zásobník na mletou kávu, Auto-off: automatické vypnutí do režimu Standby po nastaveném čase. Záruka 15000 šálků kávy: spotřebič s vysokou kvalitou od prvního šálku až po 15 000 šálek (platí pro nekomerční použití do 24 měsíců) Vyjímatelná spařovací jednotka „singlePortion Cleaning“ pro dobrou chuť a hygienu. Automatický čistící program při zapnutí, a vypnutí, CreamCleaner: rychlý a pohodlný systém proplachování mléčného systému. Tryska na mléko vyjímatelná a oddělitelná pro jednoduché čištění pod tekoucí vodou nebo v myčce. Odnímatelná odkap. Mřížka s kontejnerem na spařenou kávu. Automatický čistící a odvápňovací systém souhrnně volitelné v programu Calc n clean, Ukazatel počtu zbývajících šálků před výměnou vodního filtru, odvápněním a čištěním. Zásobník na kávová zrna s víkem, který udržuje aroma kávy (300g), Nastavitelný stupeň mletí (vícestupňové).

Specifikace a technické parametry:
Objem vody: 2.4 l
Připojení na vodu: ne
Zásobník na kávu: ano
Délka přívodového kabelu: 1 m
Parní tlak: 19 bar
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano
Objem zásobníku na zrnkovou kávu: 300 g

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Bosch TES 80329 RW, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.