Recenze Braun Series 3 – 3030s již od 1 786 Kč

Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy. Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat™ a nová planžeta SensoFoil™ s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce. Technologie hřebínku MicroComb * Integrovaný hřebínek, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky. Optimalizovaná planžeta holí vousy snadněji a nedráždí pokožku. Protiskluzová pogumovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.Pokud vás tento holicí strojek zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Výsuvný zastřihovač dlouhých vousů pro přesný střih * Zastřihovač dlouhých vousů Series 3 je skvělý a přesný nástroj k zastřihování kotlet, knírku nebo bradky. 100% voděodolný a plně omyvatelný * Holicí strojky Braun jsou plně chráněny proti vniknutí vlhkosti a dají se rychle a snadno opláchnout pod tekoucí vodou.
LED kontrolky na displeji pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety * Series 3030s přichází s pokročilým displejem – 3 LED kontrolky pro přesnou indikaci stavu baterie a 1 LED kontrolka upozorňuje opotřebení planžety.

Všechny holicí strojky Series 3030s jsou akumulátorové a lze je používat se síťovým přívodem.
Plné nabití za pouhou 1 hodinu – 45 minut holení bez síťového přívodu
Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí. Přizpůsobí se výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V. Pro vaše pohodlí – doma i na cestách.

Specifikace a technické parametry
Holicí systém: planžetové
Vodotěsný: ano
Hmotnost: 0.3 kg
Zastřihovací nástavec: ano
Systém napájení: kombinované opravit
Doba nabíjení: 1 h
Výdrž baterie: 45 min. opravit
Rychlonabíjení: ano opravit
Indikátor nabíjení: ano
Počet holících hlav: 3
Obsah balení: Holicí strojek, Nabíječka, Čistící kartáček
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.398
Výška (cm): 19.30
Šířka (cm): 4.60
Hloubka (cm): 13.70

Videorecenze

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.