Recenze CONCEPT ETV 7460

Fotogalerie produktu

Multifunkční trouba ETV7460 je ideální pro velkou rodinu. Vnitřní objem 70 l má dostatečný prostor pro přípravu potravin pro celou domácnost. Navzdory velkému objemu trouby spotřebovává malé množství elektrické energie – to zaručuje, energetická třída A. Tím se ušetří spoustu peněz za elektřinu. Vestavěná ETV7460 trouba má 9 funkcí, včetně konvekční vaření a grilování. Díky velkému vnitřnímu objemu 70 litrů a funkcí konvekce vaření je zajištěno rovnoměrné šíření tepla.

+ Pozitivní

– Negativní

Design
Zpracování
 

 

Specifikace

Energetická třída A
Displej ANO
Teplotní sonda NE
Maximální příkon 3.0 kW
Hmotnost 32 kg
Objem trouby 70 l
Výška 59.5 l
Šířka 59.4 l
Hloubka 55.5
Počet funkcí 9
Celá specifikace zde

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

87%

Více než 3

Zobrazit recenze

 

Další testy

HEUREKA.CZ

Vestavná trouba Concept ETV7460, horký vzduch s garancí rovnoměrného pečení, 100% teleskopický výsuv zdarma. S elektrickou multifunkční troubou ETV7460 nakrmíte i velkou rodinu. Vnitřní objem 70 l Vám zajistí dostatek místa i pro přípravu prostorově náročnějších pokrmů. I přes tento extrémní objem Vás trouba překvapí svou energetickou třídou – A. Díky tomu spotřebuje trouba méně elektrické energie a její provoz je výrazně levnější, než u spotřebičů zařazených do jiných tříd, jednoduše ušetříte spoustu peněz. Celý popis. 

MY-CONCEPT.SK

Vstavaná rúra ETV7460 je vybavená 9 funkciami pečenia vrátane horkovzduchu a grilu. Vďaka veľkému vnútornému objemu 70 l spolu s perfektne prepracovanými prieduchmi horkovzduchu pečie táto rúra naozaj rovnomerne. Najväčšou výhodou horkovzdušného pečenia je, že môžete piecť dva plechy naraz. Výsledkami sme si tak istí, že na ne poskytujeme garanciu rovnomerného pečenia. S garanciou rovnomerného pečenia sa Vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budú nedopečené a na druhom prepečené. Celý popis. 


Návod ke stažení

Návod a manuál k troubě.

Návod CONCEPT ETV 7460

 

 

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.