Recenze Curaprox CHS 100 již od 2 240 Kč

Elektrický kartáček Curaprox Hydrosonic CHS 100 je nový elektrický kartáček s třemi čistícími režimy a patentovanými CUREN® vlákny, které znáte u klasických Curaprox kartáčků.Účinné čištění s manuálním zubní kartáček není tak jednoduché. Kdo vlastně ví, správný postup? Vlivem přílišného tlaku na povrch zubů mají manuální zubní kartáčky za následek poškození skloviny a dásní. Optimálním tlakem a vysokým čistícím účinkem Curaprox Hydrosonic CHS 100 zajistí, že Vaše zuby a dásně budou zdravé a krásně bílé. Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Vlastnosti elektrického kartáčku Curaprox Hydrosonic CHS 100 jsou 3 režimy čištění: intenzivní, měkké, masáže, dále zvláště jemné a efektivní čištění a vysoký výkon: 32.000 až 42.000/min kmitočet. Časovač rozdělí doporučenou dobu čištění 2 minut do čtyř částí po 30 vteřinách. Ergonomický design zajišťuje, že se drží Hydrosonic v optimálním úhlu. Hydro-Power hlava kartáčku a 45-ti stupňové ergonomie usnadňují důkladné čištění – a to i ve špatně dostupných místech a mezi zuby. CUREN® Štětiny, na rozdíl od nylonu, neabsorbují vodu, a proto si udržují svou pevnost pro optimální hydrodynamický účinek.

Specifikace
Výrobce Curaden Swiss
Napájení: akumulátorové
Hmotnost: 0.5 kg

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Curaprox CHS 100, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 3.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.