Recenze De´Longhi ETAM 29.620 SB již od 15 999 Kč

Výrobek italské značky De´Longhi. Automatický kávovar z řady Autentika s tlakem 15 barů.
Zamilujete si speciální trysku na proud páry, díky které si můžete napěnit a ohřát mléko přesně tak, jak máte rádi. Je ideální k přípravě bohaté pěny skvělé pro cappuccino i latte. Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 150 gramů. Je možné použít i namletou kávu například bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu a nádržka na vodu o objemu 1,4 litru.Funkce horká voda, Vám umožňuje uvařit si čaj i bez rychlovarné konvice. Objevte funkci „nahřívání šálků“ si svůj šálek můžete předehřát tak, aby Vám káva zůstala, co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Funkci „Long“ si určitě zamilují příznivci překapávané kávy a funkci „Doppio+“ zase ocení lidé, kteří mají rádi velmi silnou kávu.Pro úsporu Vašeho času je možnost přípravy dvou šálků najednou. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. Elegantní černo-stříbrná barva se hodí do většiny kuchyní a díky tomu, že je nejužší na trhu se vejde i do těch nejmenších kuchyní. Stiskem centrálního tlačítka zvolíte intenzitu kávy. Promyšlená technika umožňuje individuální nastavení malé či velké kávy. Také si můžete nastavit jemnost chuti své kávy (silnou nebo extra jemnou). Termoblok Vám garantuje správnou a konstantní teplotu.
Funkce úspory energie Vám redukuje spotřebu na nulu. Kávovar má automatickou čistící i odvápňovací funkci. Máte možnost si na svém kávovaru také nainstalovat vodní filtr. Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků nebo až 72 hodin. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne. Při potřebě odvápnění Vás kávovar sám upozorní. Indikátor hladiny tekutiny na odnímatelné odkapávací mřížce upozorní na případné nahromadění tekutiny.Příkon kávovaru je 1450 W. Hmotnost přístroje je 9,1 kilogramů.

Specifikace
Výrobce De´Longhi
Typ: automatický
Displej: ano
Tryska na páru: ano
Odjímatelný zásobník vody: ano
Zásobník na mléko: ne
Ukazatel množství vody: ano
Kapslové: ne
Typ ovládání: automatické
Funkce Auto-Cappuccino: ne
Aroma systém: ano
Časovač: ano
Mlýnek: ano
Použití zrnkové kávy: ano
Nastavení síly kávy: ano
Nahřívač šálků: ano
Použití mleté kávy: ano
Signalizace provozu: ano
Objem vody: 1.4 l
Připojení na vodu: ne
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 150 g
Tryska: ano
Parní tlak: 15 bar
Typ filtru: vyjímatelný
AQUA filtr: ano
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Videorecenze:

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze De´Longhi ETAM 29.620 SB , které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.