Recenze Gorenje D 8665 N od 12 990 Kč

Gorenje D 8665 N

Fotogalerie produktu
 

Sušte úsporně až 8 kg prádla v třídě A++

S kondenzační sušičkou prádla Gorenje D 8665 N vybavenou tepelným čerpadlem usušíte najednou až 8 kg prádla. A to navíc velmi úsporně, protože sušička se díky své nízké spotřebě řadí do energetické třídy A++. K dispozici máte celkem 27 jednoduše nastavitelných programů s možností využít praktické funkce odloženého startu a usušit tak prádlo nezávisle na tom, kdy budete doma.

Velice užitečná je technologie IonTech pro vyhlazení vláken ionizátorem vzduchu, možnost snížení teploty, nebo funkce Extra Dry pro dokonale suché prádlo. Příjemné je také osvětlení nerezového bubnu, které zvyšuje komfort při manipulaci s prádlem dovnitř i ven ze sušičky.

Šetrnější k oblečení i vaší peněžence

Určitě si vyberte novou sušičku prádla vybavenou tepelným čerpadlem a to z několika důvodů. Sušení prádla je mnohem ekonomičtější, protože prádlo se suší při výrazně nižších teplotách, než u modelů bez tepelného čerpadla. Jedná se navíc o jediný spotřebič pro domácnost, který využívá jak chladicí, tak ohřívací část tepelného čerpadla a jeho maximální využití vede až k 63% snížení spotřeby energie oproti třídě A.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.