Recenze Klarstein Bamboo Garden již od 1 690 Kč

Kávovar Klarstein Bamboo Garden přináší na domácí snídaňový stůl útulnou atmosféru japonské zahrady. Na míru vytvořený povrch z bambusu sedí perfektně a přináší na pohled příjemnou a útulnou eleganci, která přináší pocit idyly a vyrovnanosti. Výkonem 1080 W a kapacitou nádoby 1,25 l uvaří v krátké době 10 až 12 šálků aromatické kávy pro dobrý začátek dne. Díky opakovaně použitelnému permanentnímu filtru ušetří neustálé kupování filtračních kapes, i když je možné je používat.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Kávovar Klarstein Bamboo Garden zobrazuje čas a využívá jej v případě potřeby zahájit proces vaření přes integrovaný časovač a potěší vás hned ráno čerstvou kávou bez obtěžování se s její přípravou. Ohřívací plotna se mezitím postará o to, že černý životabudič je udržován ve skleněné konvici vždy při teplotě, vhodné pro konzumaci. Pro dokonale sladěný zážitek ze snídaně doporučujeme set Bamboo Garden skládající se z kávovaru, varné konvice a topinkovače.

Specifikace
Zařazení: Kávovar, Moka konvice
Výrobce: Klarstein
Typ: kávovar
Použití mleté kávy: ano
Objem vody: 1.25 l
Příkon: 1080 W
Rychlost nahřátí od spuštění: Rychlé – do minuty
Rychlost přípravy šálku kávy: Rychlá – do 20sec
Hlasitost: Téměř neslyšitelný
Čištění kávovaru: Jednoduché
Funkce napěnění mléka: nemá tuto funkci

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Klarstein Bamboo Garden, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.