Recenze lednička BEKO CSA 24022 X funkce a ovládací prvky

FUNKCE a OVLÁDACÍ PRVKY

Lednice Beko je vybavena jedinečným antibakteriálním těsněním dveří, což je další z mnoha důvodů, proč zvolit právě tento spotřebič. Jen pomyslete, jak důležitá tato část chladničky je – samotný vstup, a jak těžko se přitom v těchto místech udržuje čistota. Není se tedy čemu divit, že se zde v mnoha případech přímo královsky daří bakteriím. Avšak antibakteriální ochrana, jež je součástí lednice Beko CSA 24022 X přispívá k mnohem lepšímu hygienickému prostředí uvnitř a eliminuje vznik škodlivých bakterií a mikroorganismů. Vaše potraviny tak uchová mnohem déle čerstvé a nezávadné.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

Nadále disponuje funkcí automatického odmrazování. Díky tomu, že uvnitř spotřebiče je zajištěna rovnoměrná cirkulace vzduchu, nedochází ke srážení vlhkosti nejen na potravinách, ale ani na stěnách chladničky. Nemusíte si tedy dělat starosti a hlavně přidělávat práci s odstraňováním vzniklé námrazy. Kolik úsilí a času to ušetří, vám jistě potvrdí každý, kdo tuto užitečnou funkci u svého typu chladničky postrádá.

Osvětlení uvnitř spotřebiče je zachováno klasické, to může být pro mnohé uživatele také výhodou, neboť výměnu světelného zdroje lze provést svépomocí, bez nutnosti zajištění servisu. V neposlední řadě stojí jistě ještě za zmínku, že v případě výpadku elektrického proudu vaše potraviny zůstanou ochráněny díky akumulační době až 18 hodin.

 

Mrazicí část sestává z 3 zásuvek. Je tvořena dvěma šuplíky + jednou zamrazovací zónou a je umístěna, jako u většiny ledniček, ve spodní části spotřebiče. Čistý objem mrazáku je 72 litrů s výkonem mražení 5kg/24hod. Nejspíš se shodneme na tom, že se nejedná o nijak ohromující výkon. Takže pokud si rádi schraňujete více zásob na tzv. horší časy, anebo máte v plánu zamrazovat velké množství sezonních potravin, jako je ovoce, zelenina, houby apod., pak vám výkon mrazicí části a nejspíš ani prostor stačit nebudou. Nicméně pro základní potřeby menší, dejme tomu 2-3 členné domácnosti, by dostačující určitě být měl.

Další strana – 4.Specifikace

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.