Recenze lednička BEKO CSA 24022 X velikost

VELIKOST

Jedná se o kombinovaný typ lednice s mrazákem v natolik povedeném a moderním, nerezovém provedení, že už jen za samotný vkusný design zasluhuje bod. Velikostně se řadí mezi menší chladničky, svými rozměry 152,5 cm na výšku, 54 cm na šířku, hloubkou 60 cm a celkovým objemem 240 litrů tak nadchne především majitele menších kuchyňských prostor. Velkou výhodou, kterou oceníte právě při nedostatku místa, je zaměnitelné otevírání dvířek. Je to příjemný bonus navíc, kterým rozhodně nedisponují všechny typy chladniček. Často se řeší rozměr a výška, aby se spotřebič podařilo vtěsnat do určeného prostoru, přičemž na tak důležitou věc, kterou je otevírání se zapomíná. V tomto případě máte hned o starost méně. Navíc váží pouhých 49 kg, tudíž i manipulace s ní je vážně nenáročná.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

Co se týče hlučnosti, vykazuje při chodu 40 dB, nemusíte se tedy obávat, že by vás jakkoliv rušila, v podstatě její chod ani nezaznamenáte. Také spotřeba elektrické energie vás zajisté velmi potěší, vykazuje totiž pouze 0,594 kWh/24 hodin, tudíž je skutečně nízká. Díky tomu se řadí mezi spotřebiče spadající do energetické třídy A+.

 

Prostor chladničky má čistý objem k využití 145 litrů a je vybaven 3 policemi z bezpečnostního, tvrzeného skla. Určitě oceníte, že výšku polic si můžete libovolně nastavit do vám vyhovující výšky. Potřebujete – li tedy vymezit dostatečně velký prostor, abyste například uložili objemnou nádobu s jídlem nebo vyšší hrnec, není problém poličku o nějaký ten centimetr posunout. Pod zmiňovanými policemi naleznete samostatnou zásuvku, díky níž si uchovají vaše potraviny mnohem delší dobu čerstvost a svěžest. Pokud si tedy rádi dopřáváte řádnou dávku vitamínů v podobě ovoce a zeleniny a nakupujete do zásoby kupříkladu jednou za týden, tato přihrádka vám zaručeně zajistí jejich mnohem delší trvanlivost a uchová lahodnou chuť.

Dále pak je vám k dispozici polička umístěná na dveřích ledničky vhodná zejména na úzké nebo vysoké potraviny, jako jsou láhve, krabice s džusem apod. Patříte – li mezi příznivce chlazených nápojů, můžete tento boční prostor především pro tyto účely bez problémů využít. Součástí bočních přihrádek je samozřejmě i praktický držák na vejce.

Další strana – 3.Funkce a Ovládací prvky

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.