Recenze Oral-B PRO 6000 SmartSeries již od 2 650 Kč

Luxusní kartáček Oral-B Triumph D36.545 PRO 6000 Bluetooth. Funkce Bluetooth – zajistí ještě efektivnější a kvalitnější čištění zubů oproti běžným kartáčkům. Pět čistících režimů, důmyslný senzor tlaku pro dokonalou péči o Vaše zuby a dásně, 3D technologie pro účinnější odstranění zubního plaku, to vše a mnoho dalších funkcí pro tu nejlepší péči o Vaše zuby. Přední značka Braun Oral-B – specialista v péči o váš krásný úsměv.Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Zubní kartáček Braun Oral-B D36.575 PRO 6000 Bluetooth  40.000 pulzací / min.(jemných přírazů)  8.800 oscilací / min. (rotačních pohybů) 5 čistících režimů pro komplexní péči o chrup.Účinně odstraňuje zubní plak – až o 100% oproti běžnému kartáčku. Funkce Bluetooth – zajistí ještě efektivnější a kvalitnější čištění zubů. Informační digitální dispej SmartGuide pro zlepšení čistících návyků a také časovač pro optimální dobu čištění ústní dutiny. Senzor tlaku se světelným a vizuálním indikátorem pro šetrnější čištění zubů. 3D technologie pro účinější odstranění plaku. Indikátor synchronizace kartáčku s displejem SmartGuide a také indikátor stavu baterie – výdrž až 10 dní.

Specifikace
Výrobce: Oral-B
Napájení: akumulátorové
Ústní sprcha: ne
Časovač: ano
Hmotnost: 0.94 kg

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Oral-B PRO 6000 SmartSeries, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.